Alternator fiat 1.1, 1.2 benzina

Adaugat pe Nov 01, 2015 | Accesari: 200 | Id anunt: #11996
 
Evaluare: 0 ( 0 Vot)
Romania:   Romania
Regiune:   Dolj

Alternator fiat 1.1, 1.2 benzina, merge pe marea, bravo, brava, stilo, punto, seicento, etc cod: 0986039471, coduri echivalente: BOSCH 0986039471
BOSCH 3947
DENSO 1022118220
DENSO MS1022118220
FIAT/MARELLI 46231693
FIAT/MARELLI 46407644
FIAT/MARELLI 46420960
FIAT/MARELLI 46530060
FIAT/MARELLI 46800158
FIAT/MARELLI 46843093
FIAT/MARELLI 5895028
FIAT/MARELLI 63320219
FIAT/MARELLI 63321200
FIAT/MARELLI 63321233
FIAT/MARELLI 63321270
FIAT/MARELLI 63321600
FIAT/MARELLI 63321605
FIAT/MARELLI 63321712
FIAT/MARELLI 63321848
FIAT/MARELLI 63377001
FIAT/MARELLI 71721120
FIAT/MARELLI 71721152
FIAT/MARELLI 7715541
FIAT/MARELLI 7779915
FIAT/MARELLI 943321200
FIAT/MARELLI 943321270
LUCAS LRB00148
LUCAS LRB148
VALEO 2541728
VALEO 436481
VALEO 746056
VALEO A11VI46

Harta google
Comentarii



Informatii de contact
Numele de contact: nicu  
Adresa: Craiova
Numar de telefon: 0729707012
Google map: Craiova, dolj, romania
Vezi pagina dealer
Trimiteti un email vanzatorului!